0 oy
17 gösterim
Diğer kategorisinde (15,410 puan) sordu
Teknoloji çağında yaşıyoruz. 7'den 70'e neredeyse herkes akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefonda iki tane dev işletim sistemi var bilindiği üzere. Android mi İOS mu ? Siz hangisini tercih ediyorsunuz? Nedenleriyle açıklar mısınız? Android ile İOS'un farkları neler? Android mi daha iyi İOS mu ?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

2 Cevap

0 oy
(9,150 puan) cevapladı
Şuana kadar 4 tane telefon değiştirdim ve hepsi Androidti. iOS kullanmayı denedim fakat biraz değişik geldi o yüzden alıştığım ve bilindik bi sürüm olan android tercih ediyorum
0 oy
(4,120 puan) cevapladı
Android telefon kullanıcısıyım. Android işletim sistemi daha özgür bir yapıya sahip. Özgür olmasından kastım Google Play Store adı verilen uygulama marketinden birçok uygulamayı ücretsiz indirebilmek mümkün. Fakat IOS tabanlı iphone cihazlarında müzik indirmek için bile müzik başına 1tl ödediklerini söylüyolar. Bence gereksiz.
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

2,546 soru

2,703 cevap

26 yorum

75 üye

...