0 oy
21 gösterim
Sağlık kategorisinde (100 puan) sordu
Fabrikasyon ürünlerdense doğal olanı tercih ediyoruz. En sık kullandığımız ürün olan sabun doğal olduğunu nasıl belli eder?Doğal olduğu kokusundan anlaşılır mı?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

2 Cevap

0 oy
(4,420 puan) cevapladı
doğal sabun ile organik sabun birbirine karıştırılmaktadır. hepimizin en çok yanılgıya düştüğü nokta ise ambalaj üzerinde yazan yazılardır. içerik kontrol edilerek sabun alımı sağlanmalıdır. doğal yağlardan elde edilen sabunlar doğal sabun olarak adlandırılır ve kıvam olarak dağılma özelliğine sahiplerdir. bunun yanı sıra çok fazla köpürmez ve durulama sonrası elde kalıntı bırakmazlar. organik sabunlar ise organik yağlardan elde edilmekte olup kilolarca üründen çok az miktarda çıkmaktadır. bu sebeple piyasada ucuz olup doğal sabun, organik sabun yazılı ürünleri almamalı ve paketli sabun alınacak ise öncelikle içerdiği maddelere bakılmalıdır.
0 oy
(3,690 puan) cevapladı
Sabunun organik olup olmadığını anlamak için elde veya ciltte bıraktığı etkiye bakmak gerekiyor. Elleri kurutmuyor ve zarar vermiyorsa büyük bir ihtimalle doğaldır
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...