0 oy
6 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin üçüncü haftasında neler olur? Üçüncü haftada bebekte neler gözlenir? Üçüncü haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? Üçüncü hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? Üçüncü hafta gebelikte neler yenmeli? Üçüncü hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin üçüncü haftasında hangi besinler tüketilmeli? Üçüncü hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Hamileliğin iki ve üçüncü haftalarında anne adayları regl gecikmesi yaşarlar ve olası bir hamilelik durumundan şüphelenirler. Bu haftada, dışarıdan pek belli olmasa da vücut pek çok değişikliğe uğramaya başlamıştır bile. İlk belirtiler bu haftalarda regl sancısına benzeyen kramplar, hormonal değişiklikler şeklinde kendisini gösterir...

İlgili sorular

Rasgele Soru:

Ranj değeri nedir?

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...