0 oy
13 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin dokuzuncu haftasında neler olur? Dokuzuncu haftada bebekte neler gözlenir? Dokuzuncu haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? Dokuzuncu hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? Dokuzuncu hafta gebelikte neler yenmeli? Dokuzuncu hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin dokuzuncu haftasında hangi besinler tüketilmeli? Dokuzuncu hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Bu haftada bebeğin boyu yaklaşık olarak 2.5 cm'dir. Vücut parçalarının yavaş yavaş oluşmaya başladığı bu günlerde bebek hareket etse de henüz anne bu hareketleri algılayamaz.Parmak izi oluşmaya bugünlerde başlar. Sabah bulantıları ve ilk belirtiler annede hala devam etmektedir.

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...