0 oy
2 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin on dördüncü haftasında neler olur? On dördüncü haftada bebekte neler gözlenir? On dördüncü haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? On dördüncü hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? On dördüncü hafta gebelikte neler yenmeli? On dördüncü hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin on dördüncü haftasında hangi besinler tüketilmeli? On dördüncü hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Bebek bu haftada yaklaşık oalrak 42 gr ağırlığına ulaşmıştır. Bu dönemlerde bebeğin kolları ile vücudu pek orantılı olmasa da bebek giderek büyümeye devam etmektedir. Hamileliğin ilk haftalarında kendisini gösteren bulantı, mide ekşimesi gibi şikayetler bu dönemde azalmaya başlamıştır...

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...