0 oy
7 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin on beşinci haftasında neler olur? On beşinci haftada bebekte neler gözlenir? On beşinci haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? On beşinci hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? On beşinci hafta gebelikte neler yenmeli? On beşinci hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin on beşinci haftasında hangi besinler tüketilmeli? On beşinci hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Bu haftada bebek yaklaşık olarak 50 gram ağırlığına ulaşmıştır ve bir elma boyutundadır. Yüz hatları da yavaş yavaş belirginleşmeye başlayan minik bebek, günün büyük bir kısmını uyuyarak geçirmektedir. Anne ise karnının artık iyiyden iyiye belirginleştiğini fark eder...

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...