0 oy
6 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin on altıncı haftasında neler olur? On altıncı haftada bebekte neler gözlenir? On altıncı haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? On altıncı hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? On altıncı hafta gebelikte neler yenmeli? On altıncı hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin on altıncı haftasında hangi besinler tüketilmeli? On altıncı hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Bu haftada bir avakado boyutunda olan bebeğin ayak tırnakları oluşmaya başlar. Bebek bu hafta itibarıyla az da olsa ışığı algılamaya başlar... Anne adayı ise hamileliğe alıştığı için kendisini daha rahat hissediyor olabilir fakat aşırı kilo almamak için doktorun verdiği beslenme programına dikkat ederek beslenmelidir.

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...