0 oy
15 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin on yedinci haftasında neler olur? On yedinci haftada bebekte neler gözlenir? On yedinci haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? On yedinci hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? On yedinci hafta gebelikte neler yenmeli? On yedinci hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin on yedinci haftasında hangi besinler tüketilmeli? On yedinci hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Bu haftadan itibaren annenin kilo alışı hızlanır. Bebek ise yaklaşık olarak 150 gram ağırlığına dek ulaşmıştır. Bebeğin kafatası kıkırdaktan kafatasına doğru sertleşmeye başlar ve bebek yavaş yavaş eklem yerlerini oynatabilir. Bazı anneler bu dönemde bebeğin hareketlerini hissetmeye başlarlar...

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...