0 oy
2 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Hamilelik dönemi oldukça heyecanlı bir dönemdir? Özellikle de anne için bambaşka duygular içerir. Peki, hamileliğin on sekizinci haftasında neler olur? On sekizinci haftada bebekte neler gözlenir? On sekizinci haftada annede ne gibi değişiklikler görülür? On sekizinci hafta gebelikte nelere dikkat edilmesi gerekir? On sekizinci hafta gebelikte neler yenmeli? On sekizinci hafta hamilelik döneminde neler yenmemeli? Hamileliğin on sekizinci haftasında hangi besinler tüketilmeli? On sekizinci hafta hamilelik döneminde nelere dikkat edilmeli?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
By haftada bebek yaklaşık olarak 200 gram ağırlığında ve 14 cm boyundadır. Bebek son hızla gelişmeye devam ederken bebeğin sinir sistemi miyelin ismi verilen bir madde ile kaplanır. Bu maddenin yardımı ile sinir sistemi hücreleri araısnda taşıma hızlanır ve sinir sistemi de daha gelişmiş ve kompleks bir hal alır. Annede ise bel ve sırt ağrıları görülmeye başlanabilir...

İlgili sorular

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...