0 oy
2 gösterim
Anne & Bebek kategorisinde (7,630 puan) sordu
Çocuklarımız geleceğimizdir. Sağlıklı ve zeki bir nesil ise sağlam adımlarla yürünebilecek bir gelecektir. Çocukların zeka gelişimini arttırmak için ne yapılabilir? Çocukların zeka gelişimini arttırmak için hangi besinler tüketilmeli? Çocukların zeka gelişimini arttırmak için hangi oyunlar oynatılmalı? Çocukların zeka gelişimi için hangi yaşlarda neler yapılmalıdır?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(25,270 puan) cevapladı
Çocuklarda zeka gelişimini artırmak ve sağlıklı bir gelişim ortamı oluşturabilmek için dikkat edilmesi ve uygulanması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Zeka gelişiminin anne karnında başladığı söylenmektedir. Bu sebeple anne karnındaki bebeği olumsuz olarak etkileyecek sigara ve alkol gibi alışkanlıklardan uzak durulması gerekir. Bebeğin anne sütü ile gerekli zaman beslenmesi, düzenli uyku gibi pek çok şey zeka gelişimini etkilemektedir. Televizyon ve tablet gibi araçlardan uzak tutmak, yaşına göre oyunlar oynamasına yardımcı olmak da bu konuda önemlidir...
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

2,567 soru

2,718 cevap

26 yorum

75 üye

...