+1 oy
15 gösterim
Genel Kültür kategorisinde (3,130 puan) sordu
Hep kadınlara alınan hediyelerden bahsedilir. Kadına alınacak bir çok hediye varken, erkekler için pek seçenek yoktur. Bu yüzden erkeğe hediye seçmek daha zordur. Sizce erkeklere alınacak farklı hediye fikirleri nelerdir? Siz en son bir erkeğe ne hediye aldınız?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

3 Cevap

0 oy
(3,630 puan) cevapladı
Aslında erkekler için de alınabilecek çeşitli hediyeler vardır. Erkeğe alınacak hediyeler nelerdir sorusuna çeşitli cevaplar verilebilir. Oyun tutkusu erkeklerin vazgeçilmezidir. Bununla alakalı şeyler alabilirsiniz. Parfüm, saat tarzı şeyler ise klasikleşmiş hediyeler. Aslında karşındaki erkeğe göre alacağın hediye değişir. Hediye alacağın kişinin sevdiği şeyleri öğrenebilirsin. Öteki türlü vereceğim cevaplar çok genel olacaktır.
0 oy
(1,300 puan) cevapladı
Araba, oyun, futbol aklıma gelen ilk başlıklar. Gerisi yaratıcılığınıza kalmış. Ama ona özel yapılan sevdiği bir yemek bence çok çok mutlu edecektir.
0 oy
(25,210 puan) cevapladı
Erkek arkadaşıma en son gömlek ve çikolata aldım. Farklı değil fakat sevdiği ve istediği şeyler ikisi de. Hediye alırken kadına bilgisayar oyunu alınmaz, makyaj malzemesi alayım; erkeğe çikolata çiçek gönderilmez ona kesinlikle maç bileti almalıyım tarzında düşünceler içerisine girmememiz gerektiğini düşünüyorum. Bana kalırsa, önemli olan hediye alacağımız kişinin istek ve zevkleri..

Rasgele Soru:

Alkali Ne Demektir?

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

2,546 soru

2,703 cevap

26 yorum

75 üye

...