0 oy
87 gösterim
Diğer kategorisinde (28,160 puan) sordu
dogecoin nedir diye merak edenler için kısaca şunu söyleyebiliriz. bitcoin gibi sanal para denilebilir. dogecoin isminin duyulmasını sağlayan şey ise Elon Musk ın bu sanal aleme adım atmış, para yatırmış olmasıdır. dogecoin Musk sonrası kat be kat artış göstermiştir. yatırımcılar, bitcoin alamayanlar kar etmek için paralarını buraya yatırmaya başladı. değeri kat kat artan dogecoin ileriki günlerde ne kadar kazandırır bilinmez ancak musk yatırımcı olarak adımı attı. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? sanal para hakkında ne biliyorsunuz? mantıklı bir yatırırm mı?

geçtiğimiz yıllarda sıfırın altında olan değerini son  zamanlarda tavan yaptıran bitcoin dünyayı sarsmıştı. dogecoin için de böyle bir durum söz konusu olabilir mi bilinmez.
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(14,620 puan) cevapladı
dogecoin ile elon m. arasında nasıl bir bağlantı olduğu resmi olarak bilinmiyor. Ancak söylentiler hayli fazla. bu söylentilerden bir tanesi de tesla araçların dogecoin ile alınabileceği yönündedir. elon m. bir twet ile dogecoin piyasasına yön veriyor.
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,388 soru

3,453 cevap

30 yorum

1,351 üye

...