+1 oy
81 gösterim
Haber kategorisinde (28,160 puan) sordu
Deniz salyası nedir? Deniz salyası neden olur? Deniz salyası oluşumu neye bağlıdır ve ne kadar zamanda meydana gelir? Deniz salyası, deniz için ne kadar tehlike arz ediyor? Deniz salyasının denizden tamamen temizlenmesi mümkün müdür? Temizlenmiş olsa bile hasar bırakır mı? Deniz salyasının hangi hayvanlara, deniz canlılarına daha fazla zarar verdiği biliniyor? Deniz salyasının içeriğinde neler var? Deniz saylası denizden  alınıp nereye götürülüyor? Salya, nereye götürülüyor? Denizdeki oksijenin ne kadarı gitti? Deniz oksijeni nasıl arttırılır? Salya nedeni ile ölen canlılara ne oluyor?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

+1 oy
(14,620 puan) cevapladı
Deniz salyası denizin alarm vermesi demektir. Denize atılan atıklar, yağlar, gemi atıkları vb. çöplerin atılması ile denizin yüzeyine kadar beliren alarmdır. Deniz artık bu atıkları temizleyemez duruma gelmiş demektir.
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,388 soru

3,453 cevap

30 yorum

1,351 üye

...