0 oy
70 gösterim
Diğer kategorisinde (480 puan) sordu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance borsası Türk vatandaşlarına BinanceTR ile daha kaliteli hizmet vermektedir. Peki BinanceTr borsasındaki referans linki ne işe yaramakta ve ne gibi faydaları bulunmaktadır? BinanceTR sitesine referans linki ile üye olmak faydalı mı? BinanceTR borsasına referans linki üye olmakla referans linki olmadan üye olmak arasında farklar var mı?

Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

0 oy
(480 puan) cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

BinanceTR Binance borsasının Türkiye’de hizmet verdiği kripto para borsasıdır. Üyeliği ve bu borsaya para aktarması ve çekmesi kolaydır. Ayrıca bu siteden bitocin gibi cripto paraları kolayca alıp satabileceğiniz bir borsadır. BinanceTR referans sistemi ise  daha çok kullanıcıya ulaşmak için BinanceTR tarafından kullanıcılarına sunulan yararlı bir  hizmettir. Referans linki üye olan kullanıcılar alım satım yaptıklarında komisyon indirimi elde ederler.

BinanceTR sitesine normal üye olduğunuzda komisyon indiriminden yararlanmanız mümkün değil. Bu sebeple referans linki ile üye olmak ekonomik olarak yararınıza olacak ve her alım satımda ödediğiniz komisyonun bir kısmı sizin hesabınıza iade edilecektir. Özetle Referans linki ile üye olan kullanıcı komisyonu daha az öder.

BinanceTR için Referans linkini paylaşıyorum. Aşağıdaki linkten üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=737A31N6

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,388 soru

3,453 cevap

30 yorum

1,351 üye

...