0 oy
83 gösterim
Gezi-Seyahat kategorisinde (12,280 puan) sordu
Valiz seçerken hangi boy valizi tercih etmeliyiz? Kabin boy valizler kullanışlı mı? Uçakla sık seyahet ediyorum. Kabin boy valiz bana zaman kazandırır evet ama, 3 günlük bir seyahat için ihtiyacım olan tüm malzemeler sığar mı endişem var.
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

2 Cevap

0 oy
(25,390 puan) cevapladı
Kabin boy valiz üç günlük seyahatlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa bir büyük boyunu alabilirsiniz. Valiz seçiminizde boyutunu ihtiyacına göre yapabilirsiniz. Ya da bir valiz seti alarak seyahatlerinizin uzunluğuna göre ihtiyacınız olanı kullanabilirsiniz.

Onun dışında dikiş kalitesi, kumaş ya da malzemesi, tekerlekleri gibi özelliklerine de dikkat etmeniz valizinizin uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması açısından önemlidir.
0 oy
(4,300 puan) cevapladı
Valiz seçimi yaparken kaç günlük bir kullanım için düşündüğünüz, gideceğiniz yerdeki iklim gibi detaylar düşünülmelidir. Eğer 1-2 gün için şehir dışına çıkacaksanız kabin boy seçimi uygun olacaktır. Daha fazla süre ve tatil amaçlı bir gezi ise daha fazla detaycı olunabileceğinden orta boy bir valiz düşünülebilir.

Rasgele Soru:

Bit nasıl oluşur?

Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,386 soru

3,387 cevap

30 yorum

953 üye

...