0 oy
52 gösterim
Sağlık & Cinsellik kategorisinde (8,970 puan) sordu
Günlük hayatımızda oldukça stresli zamanlar geçirebiliyoruz. Stresten kurtulmanın yolları nelerdir? Stresten nasıl kaçabilir? Stressiz bir hayat için ne yapmalıyız? Stres sağlığımızı nasıl  etkiler?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

2 Cevap

0 oy
cevapladı
Stres hepimizin son zamanlarda başında olan ve bizi mutsuzluğa doğru iten durumlar arasında. Stresten uzak kalabilmek ve stres olmadan yaşamaya çalışmak için yeşil alanlar ve sessiz alanlar tercih edilebilir. Bazen bir bardak çay bile sizi stresten uzak tutabilir. Tabi bunun için mental olarak prensipli olmak gerekir.
0 oy
(7,680 puan) cevapladı
Stresten kurtulmak için öncelikle hayatımızda bizi strese sokan durumları, olayları ve kişileri tespit etmeliyiz.  Stres olmamıza sebep olan kişilerle ilişkimizi azaltmalı,  stres yaratan olaylara çözümler bulmalıyız. Uyku düzenimize ve beslenmemize dikkat etmeliyiz .Bunların dışında abartmamak kaydıyla günde bir bardak kadar papatya, melisa veya sarı kantaron çayı içebiliriz.
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,375 soru

3,366 cevap

30 yorum

877 üye

...