0 oy
41 gösterim
Sağlık & Cinsellik kategorisinde (8,970 puan) sordu
Yaz aylarında oldukça can sıkıntısı yaratan bir durumdur ter kokusu. Duş alıp çıksakta havanın bunaltıcı sıcağı dakikalar içerisinde tekrar terlemeye neden oluyor. Bu durumun en korkuncu ise ter kokusu. Ter kokusundan kurtulmak için ne yapmak gerekir? Ter kokmamak için ne yapmak gerekir?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

1 cevap

+1 oy
(5,880 puan) cevapladı
Ter kokusundan kurtulmanın ilk yolu ter bezlerinin yoğun olduğu koltukaltı bölgesini temiz ve kuru tutmaktır. Piyasada alerjik olmayan roll on ve krem formundaki ürünler özellikle koltukaltı bölgesini oluşabilecek kötü koku ve nemlenmeden korur. Gün aşırı duş almak, fazla çemen içeren yiyecekler tüketmemek, soğan ve sarımsak tüketimini dengede tutmak ter kokusunu önlemenin diğer yollarıdır. Eğer tüm bunlara rağmen ter kokusu önlenemiyorsa estetik müdahale ile doktor kontrolünde ter bezleri alınabilir.
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,375 soru

3,366 cevap

30 yorum

877 üye

...