+1 oy
106 gösterim
Bilim kategorisinde (470 puan) sordu
Dünya bütün canlıların yaşadığı bir yerdir.Bir çok bilim insanının hatta günümüz insanlarının bile teknolojik gelişmelerden yararlanarak araştırdığı ve cevabını bulduğu bir soru vardır.Bir gün dünya yok olursa bunun sebebi ne olabilir?Bunun sebebi insanlar mı yoksa yok edilmiş bir doğa mı?Peki dünya doğa olmadan mı yoksa insanlar olmadan mı yok olur?
Not: Kullanıcıların sorularına bedavabeyin.com üyelerinin verdiği cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu ve uygulama yöntemleri hakkında garanti vermez.Tamamen cevabı verenin sorumluluğundadır.

2 Cevap

+1 oy
(610 puan) cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap
İnsan, var olabilmek için doğaya ihtiyaç duyduğuna göre doğa insandan daha önemlidir. Dünya da insan ve doğayı yan yana koyduğumuzda hangisi daha tehlikeli?
Dünya, insan olmadan daha rahat ederdi..
(470 puan) yorumladı
Evet ben de öyle düşünüyorum.Bu sorunun bir cevabı olmasa bile mantıken düşünerek de yorumlanabilir.Ve verdiğiniz cevap gayet de açıklayıcı oldu,teşekkür ederim.
0 oy
cevapladı
Dünya nın varlığı, doğa yada insana bağlı değildir diye düşünüyorum. Doğanın yok olması, sadece insanları etkiler. Dünya var olur ama insanlar için yaşanacak bir yer olmaz.  İnsanlar yok olursa dünya yine var olacaktır. Hemde çok daha güzel bir halde. Doğa kendini yenileme özellilğine sahiptir tahrip edilmediği sürece. Sonuçta insanın ve doğanın yok olması, dünyanın var olmasını etkilemez..
Selam ! Bedavabeyin sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Bedavabeyin,nedir,nasıl yapılır

Google , En çok arananları arasında soru bulmana yardımcı olabilir

Kategoriler

4,388 soru

3,396 cevap

30 yorum

1,245 üye

...